SPRZEDAŻ / KUPNO / WYNAJEM NIERUCHOMOŚCI

Biuro nieruchomości

Oferta
Pow.użytkowa

20 - 513,20m2

Liczba łazienek

2

Pow. działki

1202m2

Liczba pokoi

8

Lokalizacja

Kalisz, ul. Warszawska 40

Do wynajęcia budynek handlowo-usługowy z magazynem


Do wynajęcia budynek handlowo-usługowy z magazynem w całości lub w części, zlokalizowany w Kaliszu przy ul. Warszawskiej 40.
Nieruchomość została wybudowana w 2005 roku, znajduje się na działce o powierzchni 1202 m2. Teren wokół budynku jest ogrodzony oraz wyłożony kostką betonową.
Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja.
W całym budynku rozprowadzona jest instalacja grzewcza, zasilana piecem olejowym.

Bardzo dobra lokalizacja pod usługi i handel, na skrzyżowaniu dwóch głównych arterii komunikacyjnych miasta, ul. Warszawskiej będącej drogą wjazdową do Kalisza z Turku od autostrady A2 Konin-Warszawa oraz al. Sikorskiego prowadzącą do wylotu na Konin, Poznań oraz Ostrów Wlkp./Wrocław.

Budynek składa się z części handlowej na parterze, części biurowej na piętrze oraz magazynu. Wszystkie pomieszczenia są w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Część biurowa wykończona jest w wysokim standardzie.

Powierzchnia użytkowa części handlowej – parter: 142 m2 – sala sprzedaży, 2 pomieszczenia biurowe, socjal. Istnieje możliwość podziału na mniejsze pomieszczenia.
Powierzchnia użytkowa części biurowej piętro: 147,90 m2 – 5 pomieszczeń, toaleta, aneks kuchenny. Istnieje możliwość wynajmu całości lub pojedynczych pomieszczeń.
Powierzchnia użytkowa magazynu: 223,30 m2, wysokość ok. 7 m
Powierzchnia użytkowa całego budynku wraz z magazynem wynosi 513,20 m2.

Istnieje możliwość wynajęcia całego budynku lub części.

Cena pomieszczeń na piętrze: 40 zł/m2 netto miesięcznie
Cena pomieszczeń na parterze: 35 zł/m2 netto miesięcznie

W przypadku chęci wynajmu mniejszych powierzchni cena ustalana jest indywidualnie.

Oferta na wyłączność, znajdziesz ją tylko u nas! Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu umówienia spotkania.